Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14336
Stary 29.06.2011, 07:58
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Choć oficjalna decyzja w tej sprawie ociera się o mobbing i wymaga reakcji PZPN.
Smolarkowi caly czas wyplacaja pensje, jeżeli w kontrakcie nie ma zapisu, że ma być w składzie pierwszej druzyny (a pewnie nie ma), to chyba od tej strony prawnie nie mozna im nic zarzucic. Bardziej mnie ciekawi ujawnienie jego zarobkow...
Wojciechowski głupek, popodpisywal tyle wielkich kontraktow, to niech teraz placi
Odpowiedz cytując