Anatholl napisał(a):

CIERPLIWOŚCI i UFNOŚCI.......
To są BARDZO PEWNE INFORMACJE!!! Po wymienionej w artykule dwójce trenujących już z kadrą Wisły, już niedługo, ukażą nam się jeszcze 3 inne nazwiska, i to już w koszulka w ręku lub na sobie!!! Cierpliwości Panowie i Panie, oraz WIARY, która pomoże NAM osiągnąć upragnioną LM!!! POZDRO.....
|
Przyśniło to Ci się dzisiaj w nocy czy może w magicznej kuli to ujrzałeś? Jeśli to prawda to poproszę o źródło informacji.
Co do info z strony Legii o niby Naszym zainteresowaniu Sobiechem, to te informacje mają chyba z tego forum, bo jakoś nie widzę tego aby Nas było stać na tego gracza. Chyba, że kolejne wypożyczenie ale tu z kolei chyba Wojciechowski by się na to nie zgodził...