cassius31krakow napisał(a):

|
... ale to będzie 6 baniek (pewnie okaże się znacznie więcej) wyjęte z budżetu na sezon 2011/2012
|
no cóż, przy wyborze:
a) albo dokładacie 6 milionów i macie stadion a te 6kk odliczycie sobie w ramach wynajmu
b) albo miasto dalej w całości finansuje, a wtedy nie wiadomo kiedy będzie zrobione
to chyba każdy na miejscu włodarzy klubu wybrałby opcję a...
czemu taki wybór?
Po prostu miasto jest sporo zadłużone a jeszcze dzisiaj dług miasta zwiększy się o ok. 300 milionów (bo nie wierzę, by RIO nie podtrzymała swojej wcześniejszej opinii), więc na gwałt szykowane są cięcia miejskich wydatków. a jak to zmniejszyć? np. przerzucić koszta na inne podmioty....