Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3329
Stary 29.06.2011, 04:42
emj10 napisał(a):Wyświetl post
A przecież wyzywano mnie od Piechniczkowców jak twierdziłem, że Sobiech jest wart bańkę...
Witamy w Internecie. Jeżeli podoba Ci się gra polskiego piłkarza/uważasz, że jest coś wart, lądujesz w jednym worku z ludźmi, którzy budowaliby drużynę w oparciu o Bartczaki. Pochwal transfer piłkarza z zagranicy, a jesteś apatriotycznym elementem (to nie do Ciebie Element ), który wszystko, co polskie, uważa za złe. Pochwal PiS, a jesteś wyznawcą rydzyjka, pochwal PO a jesteś żydo-komunisto-masonem itd. I żeby nie było, to działa w ten sam sposób na całym świecie. Idiotów, którzy próbują Cię wepchnąć do któregoś z worków spotkasz wszędzie. PES vs FIFA, PlayStation vs XBOX, Subaru vs Mitsubishi, Mac vs PC, Windows vs Unix, Ferrari vs Lamborghini... Nie możesz mieć własnego zdania w danej sprawie, musisz być takim samym idiotą jak inni, bezmyślnie powtarzającym przykazania swojego ekstremistycznego worka.
Odpowiedz cytując