Wyświetl pojedynczy post
kokrys
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: R3J

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49311
Stary 29.06.2011, 01:47
thechris napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wiem dlaczego nikt nie pisze o pozycji bramkarza. Mamy Pareikę i ...ciemność widzę. Sytuacja analogiczna do linii ataku... Genkov i ...długo, długo nic. Przydałby się dla Estończyka konkurent z prawdziwego zdarzenia.

Jest zarówno Jovanić jak i Kurto. Obaj na podobnym poziomie, z czego Filip wyraźnie się rozwija w dobrym kierunku. Poza tym po co nam 4 bramkarzy? Nie jesteśmy Realem żeby sprowadzać na każdą pozycję kogo nam się podoba.
Ostatnio edytowane przez kokrys : 29.06.2011 o godz. 02:02.
Odpowiedz cytując