thechris napisał(a):

|
Ja nie wiem dlaczego nikt nie pisze o pozycji bramkarza. Mamy Pareikę i ...ciemność widzę. Sytuacja analogiczna do linii ataku... Genkov i ...długo, długo nic. Przydałby się dla Estończyka konkurent z prawdziwego zdarzenia.
|
Jest zarówno Jovanić jak i Kurto. Obaj na podobnym poziomie, z czego Filip wyraźnie się rozwija w dobrym kierunku. Poza tym po co nam 4 bramkarzy? Nie jesteśmy Realem żeby sprowadzać na każdą pozycję kogo nam się podoba.