Cytat:
|
Ja nie wiem dlaczego nikt nie pisze o pozycji bramkarza. Mamy Pareikę i ...ciemność widzę. Sytuacja analogiczna do linii ataku... Genkov i ...długo, długo nic.
|
Mamy Jovanica - w napadzie nic nie mamy, żadnego nominalnego napastnika, bo Boguski to niewiadomo, co prezentuje, a Małecki jest skrzydłowym.