Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49310
Stary 29.06.2011, 01:38
Cytat:
Ja nie wiem dlaczego nikt nie pisze o pozycji bramkarza. Mamy Pareikę i ...ciemność widzę. Sytuacja analogiczna do linii ataku... Genkov i ...długo, długo nic.
Mamy Jovanica - w napadzie nic nie mamy, żadnego nominalnego napastnika, bo Boguski to niewiadomo, co prezentuje, a Małecki jest skrzydłowym.
Odpowiedz cytując