Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49309
Stary 29.06.2011, 01:36
Ja nie wiem dlaczego nikt nie pisze o pozycji bramkarza. Mamy Pareikę i ...ciemność widzę. Sytuacja analogiczna do linii ataku... Genkov i ...długo, długo nic. Przydałby się dla Estończyka konkurent z prawdziwego zdarzenia.
Odpowiedz cytując