Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3327
Stary 29.06.2011, 01:02
emj10 napisał(a):Wyświetl post
A przecież wyzywano mnie od Piechniczkowców jak twierdziłem, że Sobiech jest wart bańkę...
Jak się dowiedzieli za granicą że Sobiech do wzięcia za 1,2 mln € to po kilku godzinach juz były oferty.

Słuchaj sie laików z forum daleko nie zajedziesz.
Odpowiedz cytując