emj10 napisał(a):

|
A przecież wyzywano mnie od Piechniczkowców jak twierdziłem, że Sobiech jest wart bańkę...
|
Jak się dowiedzieli za granicą że Sobiech do wzięcia za 1,2 mln € to po kilku godzinach juz były oferty.
Słuchaj sie laików z forum daleko nie zajedziesz.