kacpaw91 napisał(a):

|
Nie wiem, czy to nie okaże się przypadkiem największym wzmocnieniem, które da nam upragnioną LM. Mam nadzieję, że jak Robert awansuje do LM to zostanie z nami na dłużej, a nie stwierdzi, że zadanie wykonane i idzie gdzieś indziej : )
|
To jest największym wzmocnieniem, już pod koniec tamtego sezonu było. Świetna sprawa. W drużynie zawsze były podziały, na młodych i starych, na polaków i obcokrajowców. Teraz jest inaczej. Robert stara si, aby drużyna jak najwięcej czasu spędzała razem, wszyscy są równi i jedyne co widać, to jedność. Oby było tak zawsze !