Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11963
Stary 29.06.2011, 00:49
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, czy to nie okaże się przypadkiem największym wzmocnieniem, które da nam upragnioną LM. Mam nadzieję, że jak Robert awansuje do LM to zostanie z nami na dłużej, a nie stwierdzi, że zadanie wykonane i idzie gdzieś indziej : )
To jest największym wzmocnieniem, już pod koniec tamtego sezonu było. Świetna sprawa. W drużynie zawsze były podziały, na młodych i starych, na polaków i obcokrajowców. Teraz jest inaczej. Robert stara si, aby drużyna jak najwięcej czasu spędzała razem, wszyscy są równi i jedyne co widać, to jedność. Oby było tak zawsze !
Odpowiedz cytując