Wojtas napisał(a):

Jak widac Valkcx poszukuje kogos kto bedzie realnym wzmocnieniem w walce o LM.
Czyli nie jakis "rokujacy " nadzieje a ktos w miare doswiadczony i strzelajacy bramki w swoim klubie,a przedewszystkim grajacy w swoim klubie.
Mysle ze konkurent -ew jako 2 napastnik -ktos musi przyjsc bo Genkov wypada i jest dziura.........
|
Bez przesady, jest Iliev, Małecki, nawet Melixon może dać radę w ataku jeśli trzeba!
