Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3324
Stary 29.06.2011, 00:34
I trudno sie dziwic, Sobiech to jeden z niewielu talentow w naszej kopanej z papierami na powazne granie...az dziw, ze taki ogorek, jak Mierzejewski poszedl za ponad 5 mln euro, a 21-letni Sobiech wyceniany jest na 1 mln euro . Mam nadzieje, ze trafi do jakiegos fajnego klubu.
Co do drugiego napastnika Groclinu, to pewnie trafi on do Legii...jesli prawda jest to, ze puszcza go za 0 zl, jezeli nie bedzie zadal odszkodowania.
Odpowiedz cytując