http://legia.net/wiadomosci,42149-ka...ie_szoste.html
Nic ciekawego poza tym fragmentem
"Z zespołu, który swoje mecze rozgrywa na Muranowie, może też odejść Artur Sobiech. Po młodego napastnika ustawiła się już kolejka chętnych na czele z Wisłą oraz Zagłębiem."