For_FuN_ napisał(a):

Z kazda kolejna wypowiedzia sie poprostu kompromitujesz i jak to z kims takim dyskutowac? Poczytaj, zapoznaj sie z odpowiednimi artykulami, to moze sie czegos dowiesz. Internet to olbrzymia skarbnica wiedzy, a na nauke nigdy nie jest za pozno.
Kto tu nie ma argumentow ? Piszesz poprostu brednie, klamiac i manipulujac. Zgodnie z obowiazujacym w Polsce prawem, wojewoda ma prawo zamknac stadion. Inna kwestia jest sensownosc tej decyzji, ale wygadywanie glupot, ze ktos zlamal prawo, to jakas komedia. Moze jakis barczysty dresik, to kupi...
I nie mow mi jakim jestem kibicem...nie znasz mnie, wiec zamknij ryj(za przeproszeniem). Wlasnie tacy idioci odstraszaja normalnych ludzi, ktorzy od czasu do czasu chca przyjsc na mecz, od pojawienia sie na stadionie.
Ale o czym ty do mnie mowisz? Czytaj moze uwazniej na przyszlosc, okej? Jakis dziwny czlowiek porownuje kiboli, ktorzy chca blokowac wejscie na stadion do legalnej wladzy w Polsce...i tego tyczyla moja wypowiedz. Po drugie, te miliony zaglosuja na PO i PSL poraz drugi...wszystko na to wskazuje, a co to oznacza? Ze 99,9% spoleczenstwa ma w bardzo glebokim powazaniu dziwne protesty, nie mowiac o argumentacji przytaczanej przez te osoby. Po trzecie, gdybys mogl stac z transparentem, gdzie chcesz to zaden Policjant nie moglby Ci wystawic mandatu...bo byloby to niezgodne z prawem...a ty mi chcesz teraz powiedziec, ze stroze prawa lamia obowiazujace w Polsce przepisy ? Takie poprostu ono jest, a oni jedynie wykonuja swoje obowiazki.
|
Kompromitujesz to się ty. Jak mamy coś zdziałać jak tacy POpaprańcy się wypowiadają