|
Witam, jestem nowy na tym forumku, ale w bukmcherce siedzę już naprawdę długo. Gram tenis, a przede wszystkim WTA. Na męskie ćwierćfinały polecam typ, że Tsonga urwie seta Federerowi. Kursy na to zdarzenie wahają się w granicach 1.65. Jo-Wilfried bardzo dobrze wygląda na trawie. W poprzedniej rundzie odprawił bez straty seta Pitbulla, który co prawda nie jest zawodnikiem na tą nawierzchnię ale wynik budzi szacunek. W spotkaniu ze Szwajcarem pewnie dojdzie do tie-breaków. Francuz nie jest bez szans na to żeby jeden z nich wygrać.
|