Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18947
Stary 28.06.2011, 22:58
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Moje już na nim siedzą więc chyba nie jest tak źle




rzeczywicie za ogólnie

to musze zmienic
--

w wersjii dla wislaków "ojców"

Na naszym cudzie przy R22,usiada dzieci tych waszych dzieci


P.S Starozytni Egipcjanie by ten stadion szybciej wybudowali.........
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 28.06.2011 o godz. 23:06.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując