KOMINEK napisał(a):

Moje już na nim siedzą więc chyba nie jest tak źle
|
rzeczywicie za ogólnie
to musze zmienic

--
w wersjii dla wislaków "ojców"
Na naszym cudzie przy R22,usiada dzieci tych waszych dzieci
P.S Starozytni Egipcjanie by ten stadion szybciej wybudowali.........