Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5919
Stary 28.06.2011, 22:57
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
wydaje mi się, że jest to wynik ponad stan.
Bo to jest wynik ponad stan.Kuban od 4 lat nieudolnie próbował utrzymać się w lidze i było to tak że najpierw awans, potem od razu spadek, kolejny awans i od razu spadek.
Dan znów z nimi awansował i jak na razie jest zdecydowanie bliżej pucharów niż miejsc zagrożonych spadkiem więc nie sądze by ktokolwiek miał jakieś ale co do jego pracy, natomiast nie zdziwił bym się gdyby to on miał 'ale'.

Już poprzedni sezon to była katorga bo ponoć oprócz kosmicznych odległości i anomalii temperaturowo-pogodowej, to stan infrastruktury w ich 2 lidze to tragedia
Wiadomo Rosja kraj niebywałych kontrastów i też tak jest w futbolu.Po drugie ten Kuban to chyba 'lekko' gangsterski klub i tu nawet nie chodzi o kasę nie wiadomo skąd bo jej aż tak wiele nie ma a metody.nie wiem jak to się skończyło ale 2 grajków napisało skargę do uefy że albo ich pobito albo grożono poprzetrącaniem kończyn , by zgodzili się na rozwiązanie kontraktu - co zrobili
Z kasą też nie jest tak różowo jak obiecano.Jedynie 2 transfery za konkretną gotówkę(2 i 4 mln euro0 które u nas robią wrażenie a tam nie szczególnie, no i wschodnia mentalność
Ale można powiedzieć że wiedziały gały co brały, chociaż Petrescu musiał szybko decydować bo właściciel Unirei postanowił zamknąć interes po zarobieniu wielkiej kasy z LM - więc trzeba było stamtąd spieprzać jak najszybciej.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując