Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
3318
28.06.2011, 22:57
szczepanwislak
napisał(a):
Panowie
Furorę to zrobiło dziś
Podbeskidzie.
Górale na rok zakontraktowali
Adriana Sikorę !!
I jak może niewielu z was wie, ten napastnik po latach wraca do Bielska - Białej. Piłkarz wiosną 2000 roku zasilił BBTS Bielsko-Biała. W barwach Podbeskidzia występował jesienią 2002 roku, skąd powędrował do Górnika Zabrze, a następnie Groclinu Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski. W ekstraklasie zdobył 56 bramek w 135 spotkania. W 2008 roku wyjechał za granicę i grał w Hiszpanii, w Realu Murcia. Ostatnie sezony spędził na Cyprze, gdzie reprezentował barwy w APOEL Nikozja.
I ponoć Sikora z beniaminkiem z Bielska, trenował już od miesiąca. To jest dopiero hit transferowy !
Ale hit! Gość, który nie dał rady na Cyprze... Nikt go nie chciał lepszy widocznie.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
martin_6
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martin_6
Znajdź inne posty napisane przez martin_6