Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11954
Stary 28.06.2011, 22:53
Fajny ten obóz ,atrakcje ze kazdy by tak sobie pojedzil

widac ze Maaskant stawia na integracje ,trzeba maxymalnie zrobic jeden zespol z zasada "jeden za wszytskich....."to jest czasem istotniejsze niz 100 schematów i taktyk.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując