Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49301
Stary 28.06.2011, 22:17
Od biedy można spróbować sprowadzić Smolarka, ale wątpię, by był on wzmocnieniem. Jako wzmocnienie kadry - owszem, ale Wisła potrzebuje na LM zawodników, którzy mogą wygryźć Genkova albo zawodnika, który z Bułgarem stworzy duet napastników.
Odpowiedz cytując