HEDu napisał(a):

|
oj tam astronomiczną. Kiedys Kosowski i Zurawski chyba kosztowali NAS po 1mln euro a to bylo w czasach kiedy nikt tyle za polskich pilkarzy nie placil. Dopiero jak weszlismy do Unii to ceny z dupy poszly w gore.
|
Prędzej milion marek, poza tym... to były inne czasy.