Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10352
Stary 28.06.2011, 22:06
HEDu napisał(a):Wyświetl post
oj tam astronomiczną. Kiedys Kosowski i Zurawski chyba kosztowali NAS po 1mln euro a to bylo w czasach kiedy nikt tyle za polskich pilkarzy nie placil. Dopiero jak weszlismy do Unii to ceny z dupy poszly w gore.
Prędzej milion marek, poza tym... to były inne czasy.
Odpowiedz cytując