Wyświetl pojedynczy post
ramirez_ns
Junior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49299
Stary 28.06.2011, 21:41
jova napisał(a):Wyświetl post
Gdzie w moim poście znalazłeś porównanie Genkova z Jopem lub Łobo? Przypominałem, że sytuacje, w których coś powinno wystarczyć, różnie się kończą. W tej chwili jesteśmy o jedną kontuzję od bardzo dużego problemu, bo nie mamy nikogo zdolnego zastąpić Genkova w naszej taktyce.
Dokładnie, wystarczy przypomnieć mecze które graliśmy bez Genkova w rundzie wiosennej, źle to wszystko wyglądało z przodu. Ściągnięcie kolejnego napastnika jest jak najbardziej wskazane.
Odpowiedz cytując