jova napisał(a):

|
Gdzie w moim poście znalazłeś porównanie Genkova z Jopem lub Łobo? Przypominałem, że sytuacje, w których coś powinno wystarczyć, różnie się kończą. W tej chwili jesteśmy o jedną kontuzję od bardzo dużego problemu, bo nie mamy nikogo zdolnego zastąpić Genkova w naszej taktyce.
|
Dokładnie, wystarczy przypomnieć mecze które graliśmy bez Genkova w rundzie wiosennej, źle to wszystko wyglądało z przodu. Ściągnięcie kolejnego napastnika jest jak najbardziej wskazane.