Wyświetl pojedynczy post
Kowal!
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3312
Stary 28.06.2011, 21:31
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Gdzie my żyjemy. Taki postawił warunek ? Że mam sobie ściągnąć słabego Pietrasiaka i zawodnika ME Wasiluka i wystawić ich do rywalizacji w pucharach. Brakuje tam jeszcze Gorawskiego, bo krążyły takie plotki również. Potem wywalą szybko Lenczyka z braku wyników i klub będzie się bujał z jego transferami przez lata. Tak to niestety w naszych klubach jest.
nie wiem czy wiecie ale bodajże przed rundą wiosenną Lenczyk chciał ściągnąć do Śląska Mariusza U. na szczęście wtedy nie miał takiej 'mocy'. Było jeszcze parę podobnych nazwisk, których nie zaakceptował zarząd, ale już nawet nie pamiętam. Należy nadmienić, że jednym z jego pupilków jest też Matusiak ... ogólnie to on by sprowadził do Wrocławia 3/4 'jego' Bełchatowa.
Odpowiedz cytując