FraMat napisał(a):

|
Dan Petrescu zapowiada odejście z Krasnodarska... Trzy tygodnie temu stwierdził publicznie, że w drużynie nie ma odpowiedniej atosfery do pracy. Na razie Kubań (beniaminek) zajmuje 6 miejsce w lidze rosyjskiej. Jednak przegrał ostatnie 3 mecze i Petrescu zastanawia się czy w sytuacji gdy nie ma realnego wsparcia ze strony władz klubu jego praca ma sens. Niedawno odrzucił intratną ofertę z Al-Ahli za 5 mln euro za 2 lata. Tearz kusi go Lokomotiv Moskwa gdzie prezesem jest "jedyny prawdziwy facet w rosyjskiej piłce" Olga Smorodskaja. Lokomotiv dekaruje sumę 20 mln euro na tranfery
|
No to masz nieaktualne dane. Kubań KRASNODAR jest już 9 po 16 kolejce i ma 13 punktów straty do lidera. Ostatnio wygrali z Kazaniem na wyjeździe 0-2. Widać ,że tej drużynie nie idzie. Dan spokojnie popracuje na Kubaniu jeszcze parę lat. Miał awansować , awansował. Teraz ich celem jest miejsce premiowane udziałem w rozgrywkach europejskich. Mistrzostwo Rosji to melodia najbliższych lat. Z resztą Dan jak przychodził do Krasnodaru to wielokrotnie w wywiadach dla rosyjskich mediów lokalnych powtarzał ,że on tutaj przychodzi ,żeby budować w perspektywie lat. Z resztą jakich oni mają skład pełno noł-nejmów. Sami młodzi zawodnicy.