ItaloPolak napisał(a):

Marcelo wybiera sie na mecz Wisły z RW Oberhausen.
Źródło: Facebook
|
Byłem na kilku meczach PSV. Marcelo wbił się do 11stki. Grał dobrze, ale pod koniec sezonu popełnił wiele błędów w obronie. Wyszło wiele złego z polskiej ligi(np. kopanie na pałe). Mam nadzieje, że w tym sezonie mu się powiedzie jak i całej drużynie

Come on PSV!