Wyświetl pojedynczy post
kelmaj
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5912
Stary 28.06.2011, 21:16
ItaloPolak napisał(a):Wyświetl post
Marcelo wybiera sie na mecz Wisły z RW Oberhausen.

Źródło: Facebook
Byłem na kilku meczach PSV. Marcelo wbił się do 11stki. Grał dobrze, ale pod koniec sezonu popełnił wiele błędów w obronie. Wyszło wiele złego z polskiej ligi(np. kopanie na pałe). Mam nadzieje, że w tym sezonie mu się powiedzie jak i całej drużynie Come on PSV!

Odpowiedz cytując