Piotson napisał(a):

Jeśli się uda go ściągnąć to się może okazać, ze zastąpi im spokojnie Smolarka, a i Sobiech nie wiadomo czy by huknął tyle bramek w Segunda Division. Naprawdę ciekawy zawodnik, jedyna wada to jego wiek i fakt, iż zaczął strzelać dopiero od dwóch sezonów