Wyświetl pojedynczy post
PasiorWKS
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3311
Stary 28.06.2011, 21:12
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Nowy napastnik Polonii Warszawa?
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Jeśli się uda go ściągnąć to się może okazać, ze zastąpi im spokojnie Smolarka, a i Sobiech nie wiadomo czy by huknął tyle bramek w Segunda Division. Naprawdę ciekawy zawodnik, jedyna wada to jego wiek i fakt, iż zaczął strzelać dopiero od dwóch sezonów
Odpowiedz cytując