Enrico2000 napisał(a):

|
A kto Cię powalił swoim CV do tej pory w lecie? Iliev nie powala, wydaje się solidny, Lamey powala swoim CV, ale chyba w drugą stronę. 2 pozostałych póki co jeszcze bez kontraktów, choć napewnio i ich CV nikogo nie powala.
|
Dlatego tym bardziej nie ma co marzyć o Despetoviciu czy Sobiechu...