WislaOnly napisał(a):

|
Zdecydowane nie dla Smolarka, chłopak się niesamowicie stacza! Co do Sobiecha, jak najbardziej tak, ale nie ma na niego kasy... myślę, że w tym okienku nie ściągniemy już nikogo kto nas powali swoim CV, trzeba być cierpliwym. Awans do LM lub LE utwierdzi C. że jest sens inwestować, ale nie daj Bóg jakaś głupia porażka i znowu wszystko się zawali...
|
A kto Cię powalił swoim CV do tej pory w lecie? Iliev nie powala, wydaje się solidny, Lamey powala swoim CV, ale chyba w drugą stronę. 2 pozostałych póki co jeszcze bez kontraktów, choć napewnio i ich CV nikogo nie powala.