zim zum napisał(a):

|
Gdzie my żyjemy. Taki postawił warunek ? Że mam sobie ściągnąć słabego Pietrasiaka i zawodnika ME Wasiluka i wystawić ich do rywalizacji w pucharach. Brakuje tam jeszcze Gorawskiego, bo krążyły takie plotki również. Potem wywalą szybko Lenczyka z braku wyników i klub będzie się bujał z jego transferami przez lata. Tak to niestety w naszych klubach jest.
|
Na szczęście Wasiluk jest do Śląska tylko wypożyczony. Jak Lenczyk zrobi z niego prawdziwego piłkarza to będę w wielkim szoku, już raz próbował i nie za bardzo to wyszło.