Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3310
Stary 28.06.2011, 20:50
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Gdzie my żyjemy. Taki postawił warunek ? Że mam sobie ściągnąć słabego Pietrasiaka i zawodnika ME Wasiluka i wystawić ich do rywalizacji w pucharach. Brakuje tam jeszcze Gorawskiego, bo krążyły takie plotki również. Potem wywalą szybko Lenczyka z braku wyników i klub będzie się bujał z jego transferami przez lata. Tak to niestety w naszych klubach jest.
Na szczęście Wasiluk jest do Śląska tylko wypożyczony. Jak Lenczyk zrobi z niego prawdziwego piłkarza to będę w wielkim szoku, już raz próbował i nie za bardzo to wyszło.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując