Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 28.06.2011, 20:49
Marcin Kiełpiński w Wiśle!

Cytat:
Zawodnik związał się z Wisłą Krakbet umową, która obowiązywać będzie od dnia 1 lipca 2011 przez najbliższe dwa lata, z opcją przedłużenia o kolejny rok.
http://www.wislafutsal.pl/aktualnosc...odnikiem-wisly

Jutro kolejne newsy o transferach ...
Odpowiedz cytując