Marcin Kiełpiński w Wiśle!
Cytat:
|
Zawodnik związał się z Wisłą Krakbet umową, która obowiązywać będzie od dnia 1 lipca 2011 przez najbliższe dwa lata, z opcją przedłużenia o kolejny rok.
|
http://www.wislafutsal.pl/aktualnosc...odnikiem-wisly
Jutro kolejne newsy o transferach ...
