Wyświetl pojedynczy post
tomaszw
Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: varazze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#869
Stary 28.06.2011, 19:59
Stan jeszcze troche a by mogl grasc w Avatarze bez makijarzu
Moze Kapka pije nie te alkohole co trzeba
FAKT : - Ruud van Nistelrooy "Nie zagram w Wiśle bo trzymam kredens"
Odpowiedz cytując