Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
tomaszw
Member
Od: 05.2011
Skąd: varazze
Offline
#
869
28.06.2011, 19:59
Stan jeszcze troche a by mogl grasc w Avatarze bez makijarzu
Moze Kapka pije nie te alkohole co trzeba
FAKT : -
Ruud van Nistelrooy "
Nie zagram w Wiśle bo trzymam kredens
"
tomaszw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomaszw
Znajdź inne posty napisane przez tomaszw