jova napisał(a):

|
A na Levadię miała wystarczyć obrona z Łobo i Jopem.
|
Co to w ogole za porownanie? Genkow to jeden z naszych najlepszych zawodnikow a kim byli Lobodzinski i Jop? Na ogol najslabsze punkty i ich postawa budzila najwiekszy niepokoj.
Oczywiscie super byloby miec drugiego napastnika juz na Lotyszy ale jak sie nie uda to tragedii nie bedzie - zakladam, ze Genkow sie po drodze nie polamie. Wazne, zeby na kolejne mecze atak byl juz wzmocniony drugim napastnikiem bo i rywal pewnie bedzie mocniejszy a i Maaskantowi przyda sie jakas alternatywa na szpicy.