Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#678
Stary 28.06.2011, 18:24
Angmir napisał(a):Wyświetl post
ZACZEŁO SIĘ - Sezon 2011/2012 LIGI MISTRZÓW oficjalnie uważam za rozpoczęty !!

Santa Coloma - Dudelange - stawiam kasę na Luksemburczyków.
Może Tomek Gruszczyński jedną bramkę załaduje.
Odpowiedz cytując