Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#676
Stary 28.06.2011, 18:02
ZACZEŁO SIĘ - Sezon 2011/2012 LIGI MISTRZÓW oficjalnie uważam za rozpoczęty !!

Santa Coloma - Dudelange - stawiam kasę na Luksemburczyków.
Odpowiedz cytując