|
Panowie trochę spokoju i rozwagi , na tle innych drużyn z ekstraklasy nasza kadra już wygląda imponująco , a przecież głośno się mówi o kolejnych wzmocnieniach. Oczywiście niezbędny jest dobry napastnik i lewy obrońca ale na to potrzeba trochę czasu, lewy obrońca to towar deficytowy na całym świecie. Z kolei dobrego napastnika też nie jest łatwo pozyskać , pamiętajmy że Polska wciąż nie ma uznanej marki w Europie. Jeszcze słowo o wzmocnieniach konkurencji w zasadzie ich braku , w mojej opinii Ljuboja to będzie największy niewypał ostatnich lat, żewłakow pewnie się sprawdzi i będzie realnym wzmocnieniem , a w innych klubach w zasadzie cisza najwięcej dzieje się u nas a przypominam że to dopiero czerwiec czyli miesiąc w którym co najwyżej piłkarze leniwo wracali z urlopów a o wzmocnieniach mogliśmy pomarzyc
|