Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49292
Stary 28.06.2011, 17:43
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
drugi napastnik jest niezbędny niezależnie gdzie gramy
niech ktoś skosi Genkova i już przegrany mecz


nie mówiąc o sytuacji kiedy przegrywamy mecz i trzeba wpuścić dodatkowe siły
Ogolnie jak napisalem na Skonto jeden Gienek wystarczy. A jesli byly by jakies problemy z Lotyszami to Ilieva mozna rzucic do ataku. Strzelac bramki potrafi. Jednak to rozwiazanie tymczasowe i krotkotrwale. Na dluzsza mete po prrostu potrzebujemy drugiego napadziora, juz na trzecia runde i od poczatku ligi. Nie wyobrazam sobie grania calego sezonu czy jednej rundy tylko Genkowem Dlatego mam nadzieje, ze jak nie na Skonto to juz na kolejnego rywala bedzie gotowy drugi napastnik (nie obrazlbym sie gdyby to byl Biton)
Odpowiedz cytując