fanfan napisał(a):

A stać nas na to żeby dwójka z czwórki : Jaliens , Chavez , Jovanović , Bunoza siedziała na ławce ?
Pozycja wysuniętego napastnika jest bardzo ważna i na niej koniecznie potrzebujemy przynajmniej dwóch równych dobrych zawodników . Zresztą cały czas trener i dyrektor sportowy powtarzają że potrzebują po dwóch równych piłkarzy na każdą pozycję , gdyby nie było nas na to stać z pewnością tego by nie mówili . Popatrzmy na Legie , Lecha czy Polonię - te drużyny już mają / niedługo będą miały na każdej pozycji po dwóch piłkarzy , chcąc z nimi rywalizować nawet na arenie krajowej nasza kadra musi wyglądać solidnie . Czasy się zmieniają , nasza liga staje się coraz silniejsza , wygrywać jest coraz trudniej , jeśli chcemy być w czołówce musimy się rozwijać również my a nasza drużyna musi być coraz silniejsza .
|
Mam nadzieję, że żartujesz albo ironizujesz.