Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49287
Stary 28.06.2011, 16:54
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Nie stać nas, by mieć tylko jednego napastnika na jakimś tam poziomie.
Teoretycznie tak. Ale polityka Wisły z lat ubiegłych uczy nas czego innego. Jak przyjdzie Biton, zawodnik o takiej samej charakterystyce jak Genkow, to oznaczałoby diametralną zmianę w polityce kadrowej. Ja tego nie widzę. Byłoby zbyt pięknie
..
Odpowiedz cytując