martin_6 napisał(a):

|
Nie stać nas, by mieć tylko jednego napastnika na jakimś tam poziomie.
|
Teoretycznie tak. Ale polityka Wisły z lat ubiegłych uczy nas czego innego. Jak przyjdzie Biton, zawodnik o takiej samej charakterystyce jak Genkow, to oznaczałoby diametralną zmianę w polityce kadrowej. Ja tego nie widzę. Byłoby zbyt pięknie
