Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18940
Stary 28.06.2011, 16:35
a dlaczego was nie zaciekawił jeden fragment z tej gazety:

Miasto zapłaciło biuru projektującemu stadion Wisły już 6,5 mln zł. Były poprawki w dokumentacji i opóźnienia. Mimo to, gmina nie zamierza skarżyć do sądu projektantów. - Nie było błędów z powodu, których musielibyśmy usuwać wykonane już rzeczy i ponosić straty. Projekt był po prostu modyfikowany i to powodowało zmiany i opóźnienia - mówi Krzysztof Migdał, wicedyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej i Transportu.


czyli co biuro odwaliło robotę elegancko? to kto ....a jest winny temu opóźnieniu?
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując