Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49283
Stary 28.06.2011, 16:35
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Tra...309,1,727.html

W tym momencie najbliżej Wisły jest David Biton z belgijskiego Charleroi. Izraelczyk w zeszłym sezonie zdobył w Jupiler League 3 bramki. Rozmowy jednak nie są łatwe.

Menedżer piłkarza, Dudu Dahan nie chce komentować postępów negocjacji. Kiedy pytaliśmy o stopień zaawansowania rozmów, wysłał jedynie krótką informację: „transfer nie został jeszcze dokonany".

Potrzebny od zaraz
– Rzeczywiście, w przypadku Bitona nic nie jest jeszcze przesądzone – mówi także Valckx.
Według dyrektora sportowego Wisły, sprawa ma się wyjaśnić w najbliższych dniach. – Chcielibyśmy piłkarza, który mógłby u nas grać już w pierwszych rundach kwalifikacji do Ligi Mistrzów – zaznacza Valckx. A trzeba przypomnieć, że do 24 lipca do północy Wisła musi zgłosić do UEFA listę piłkarzy, którzy zagrają w II rundzie el. Ligi Mistrzów. – W przypadku zawodników spoza Unii Europejskiej może być problem z zatwierdzeniem ich do gry już od tak wstępnej fazy rozgrywek, w jakiej stratuje Wisła. Pozostaje więc dylemat, bo ci spoza UE, których obserwujemy, mogą być lepsi. Trzeba podjąć więc decyzję, na kiedy potrzebujemy napastnika – dodaje Valckx.
Tym samym sprawa pozyskania Bitona nieco się komplikuje.


Może być a nie musi , to i tak wszystko za długo trwa.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując