Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
raztaman
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Offline
#
6738
28.06.2011, 16:33
Voin
napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=PvU8mIOQhnM
Hardbass Korony
fajna akcja w 4:25 - wbijają na jakiś koncert z samymi babciami
ale łby, wygladaja jak parada rownosci...
raztaman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do raztaman
Znajdź inne posty napisane przez raztaman