Wyświetl pojedynczy post
raztaman
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6738
Stary 28.06.2011, 16:33
Voin napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=PvU8mIOQhnM
Hardbass Korony fajna akcja w 4:25 - wbijają na jakiś koncert z samymi babciami
ale łby, wygladaja jak parada rownosci...
Odpowiedz cytując