sawek86 napisał(a):

|
Jeżeli właściciel skusi się na Sobiecha to zrobi interes życia(pomimo że nie przekonuje mnie ten grajek) z drugiej jednak strony na kwotę w przedziale 1-1.5 mln E można zakupić niezłego grajka jakby dołożyć do tej kwoty jeszcze troszkę to można by się pokusić o http://www.transfermarkt.de/de/gabri...ler_47184.html
|
CSKA Sofia
wyciągnęła z tej relegowanej Timisoary rumuńskiego reprezentanta Ianisa Zicu.Ciekawe,czy Stan w ogóle interesował się kimś z tego zespołu?