Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49265
Stary 28.06.2011, 14:41
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym Kirmowi znalazł nową pozycję. Lewy obrońca wątpliwe, ale środek pola byłby w sam raz. Przy Ilievie może przegrać rywalizację.
Po to przyszedł Iliew, żeby Kirma zmotywować do jeszcze większego zapierdala*** na treningach. Jak przegra rywalizacje to trudno. Bez sensu pchać zawodnika na siłę na inną pozycję.
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując