kacpaw91 napisał(a):

|
Ja bym Kirmowi znalazł nową pozycję. Lewy obrońca wątpliwe, ale środek pola byłby w sam raz. Przy Ilievie może przegrać rywalizację.
|
Po to przyszedł Iliew, żeby Kirma zmotywować do jeszcze większego zapierdala*** na treningach. Jak przegra rywalizacje to trudno. Bez sensu pchać zawodnika na siłę na inną pozycję.