Cytat:
|
Po transferach w Śląsku można powiedzieć jedno. Polska piłka to jest prywata i kolesiostwo. Lenczyk wyciąga z otchłani swoich ulubieńców i tyle. Potem będzie zdziwienie jak z Dundee będzie 0-2 i 1-3. Nie rozumiem jak zarząd może pozwalać trenerowi na takie ruchy. Takich sytuacji jest w naszej piłce cała masa. Np. Stawowy i jego trzoda przerzucana do Gdyni, do Katowic. Nie rozumiem tego ......
|
To wy już nie lubicie Lenczyka? Szybko wam przeszło

Cóż, łaska pańska...
Chociaż faktem jest, że to są wzmocnienia na ligę, a nie na puchary. Ale szczerze mówiąc trudno mi sobie wyobrazić Śląsk ściągającego Jaliensa albo Ljuboję, co by nie mówić o pierwszym, i czego by nie przypuszczać o drugim. Ja sobie właściwie średnio wyobrażam Śląsk ściągający Genkova, Hubnika albo Rudnevsa... W sumie może to nie jest zła taktyka, przygotowywać się przede wszystkim na ligę, a nie na puchary. Ściągnięcie konkretnych piłkarzy wymaga jakiejś sensownej pozycji w lidze, jeden stosunkowo sensacyjny wicemistrz to jeszcze za mało, zwłaszcza że Śląsk to drużyna poza Polską zupełnie anonimowa. Natomiast kilka takich sezonów jak poprzedni i faktycznie można rozmawiać o czymś poważniejszym...