Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49263
Stary 28.06.2011, 14:29
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym Kirmowi znalazł nową pozycję. Lewy obrońca wątpliwe, ale środek pola byłby w sam raz. Przy Ilievie może przegrać rywalizację.
Kirma raczej ławka czeka bo przyszli Illiev co troche ostatnio tych bramek nastukał i jeszcze Nunez.Na lewej obronie raczej grac będzie Palijc dopóki nikogo lepszego nie sprowadzimy (np Diaza)
Ostatnio edytowane przez AYALA : 28.06.2011 o godz. 14:31.
Odpowiedz cytując