kacpaw91 napisał(a):

|
Ja bym Kirmowi znalazł nową pozycję. Lewy obrońca wątpliwe, ale środek pola byłby w sam raz. Przy Ilievie może przegrać rywalizację.
|
Kirma raczej ławka czeka bo przyszli Illiev co troche ostatnio tych bramek nastukał i jeszcze Nunez.Na lewej obronie raczej grac będzie Palijc dopóki nikogo lepszego nie sprowadzimy (np Diaza)