Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49254
Stary 28.06.2011, 12:57
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
Wyjaśnijcie mi pewną sytuację. Rios, Siwakov, Cikos są zawodnikami Wisły do 30 czerwca br., więc jak to jest, że żaden z nich nie pojechał na zgrupowanie z Wisłą? Owszem Siwakov MME, ale Cikos i Rios muszą trenować z zespołem, bo takie są przepisy. Chyba, że zawodnicy zgodnie poszli na kompromis by przedłużyć ich urlopy.
A dlaczego z Wisłą trenują Iliev, Jovanović, Nunez? Po prostu w takich przypadkach kluby, do których teoretycznie jeszcze należą zawodnicy nie tworzą problemów, by dołączyli już do swoich nowych zespołów, bo i po co? Dobry obyczaj po prostu. Nie słyszałem o żadnym przepisie nakazującym zawodnikowi trenować z zespołem, z którym ma kontrakt, jeśli nie ma takiego życzenia ze strony pracodawcy.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując