Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5209
Stary 28.06.2011, 12:08
PAC napisał(a):Wyświetl post
Było mówione że ci co teraz wyrobili karty będą je mogli wymienić w 2013 za darmo bo wtedy chyba mija ich termin ważności. Nikt nic nie mówił, że od tego sezonu karty za darmo.
mniej więcej o to mi chodziło, bo terminu nie pamiętałem. w każdym razie, klub ma wprowadzić nowe udogodnienia związane z płatnością kartami itd., więc wymiana będzie konieczna i Ci, którzy już ją wyrobili, będą mieli wymianę za darmo. a kolega mówił, że żadnej wymiany nie będzie.
Odpowiedz cytując