Wyjaśnijcie mi pewną sytuację. Rios, Siwakov, Cikos są zawodnikami Wisły do 30 czerwca br., więc jak to jest, że żaden z nich nie pojechał na zgrupowanie z Wisłą? Owszem Siwakov MME, ale Cikos i Rios muszą trenować z zespołem, bo takie są przepisy. Chyba, że zawodnicy zgodnie poszli na kompromis by przedłużyć ich urlopy.
7 kotów napisał(a):

|
Sarnat tez zagral mecz zycia z Barcelona co nie oznacza ze bylby lekiem na te rozgrywki.
|
Dokładnie. 99% zawodników przy mocniejszych przeciwnikach zawsze daje z siebie więcej aniżeli przy słabszych. To jest oczywiste, że jak miałbyś przed sobą lepszych zawodników to chciałbyś zaprezentować się jak najlepiej.