Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49251
Stary 28.06.2011, 12:02
Wyjaśnijcie mi pewną sytuację. Rios, Siwakov, Cikos są zawodnikami Wisły do 30 czerwca br., więc jak to jest, że żaden z nich nie pojechał na zgrupowanie z Wisłą? Owszem Siwakov MME, ale Cikos i Rios muszą trenować z zespołem, bo takie są przepisy. Chyba, że zawodnicy zgodnie poszli na kompromis by przedłużyć ich urlopy.

7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Sarnat tez zagral mecz zycia z Barcelona co nie oznacza ze bylby lekiem na te rozgrywki.
Dokładnie. 99% zawodników przy mocniejszych przeciwnikach zawsze daje z siebie więcej aniżeli przy słabszych. To jest oczywiste, że jak miałbyś przed sobą lepszych zawodników to chciałbyś zaprezentować się jak najlepiej.
Ostatnio edytowane przez stalsanok1946 : 28.06.2011 o godz. 12:05.
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując