Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#674
Stary 28.06.2011, 11:59
NHwiernyTS napisał(a):Wyświetl post
Skoro 13 jest mecz w Rydze to rewanż powinien być 20 lipca w Krakowie.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rode_i_wtorek/


NHwiernyTS :dziwne,dziwne-zapewne chodzi o produkcje sygnalu tv itp
Powód: .
Ostatnio edytowane przez palczi : 28.06.2011 o godz. 18:20.
Odpowiedz cytując