|
I po co my wypozyczamy zawodnikow skoro i tak kazdego spuszczamy w kibel. Przeciez to jest bez sensu, zeby ogrywac pilkarza z druzyna a pozniej im podziekowac. Widocznie wszystkie wypozyczenia byly do bani i tylko stracilismy pol roku na zgranie druzyny. Kuleje to wszystko strasznie.
|