Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49250
Stary 28.06.2011, 11:53
I po co my wypozyczamy zawodnikow skoro i tak kazdego spuszczamy w kibel. Przeciez to jest bez sensu, zeby ogrywac pilkarza z druzyna a pozniej im podziekowac. Widocznie wszystkie wypozyczenia byly do bani i tylko stracilismy pol roku na zgranie druzyny. Kuleje to wszystko strasznie.
Odpowiedz cytując