Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5208
Stary 28.06.2011, 11:51
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
było mówione, że w następnym sezonie lub roku, będą nowe karty kibica, ale ich wymiana będzie już bezpłatna. więc nie wiem kto wprowadza ludzi w błąd.
Było mówione że ci co teraz wyrobili karty będą je mogli wymienić w 2013 za darmo bo wtedy chyba mija ich termin ważności. Nikt nic nie mówił, że od tego sezonu karty za darmo.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując