Gucio25 napisał(a):

|
było mówione, że w następnym sezonie lub roku, będą nowe karty kibica, ale ich wymiana będzie już bezpłatna. więc nie wiem kto wprowadza ludzi w błąd.
|
Było mówione że ci co teraz wyrobili karty będą je mogli wymienić w 2013 za darmo bo wtedy chyba mija ich termin ważności. Nikt nic nie mówił, że od tego sezonu karty za darmo.